کابل افشان3x.75شرکت راجین , کابل افشان3x.75شرکت راجین ,

کابل افشان3x.75شرکت راجین
 کابل افشان3x.75شرکت راجین
 کابل افشان3x.75شرکت راجین
 کابل افشان3x.75شرکت راجین
 کابل افشان3x.75شرکت راجین
تصاویر
بیشتر
کابل افشان - کابل افشان3x.75شرکت راجین
(0)
(0)
کابل افشان3x.75شرکت راجین
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
کابل افشان3x.75شرکت راجین
گارانتی کالا:
شرکت راجین
تعداد عدد
قیمت کالا
1,500 تومان
نقد و بررسی گالا
سیم و کابل یکی از ملزومات اصلی برق‌کشی در ساختمان به حساب می‌آید. در حقیقت داشتن کلید و پریزی که سیم و کابل به آن متصل نشده باشد، هیچ فایده ای ندارد. استفاده از سیم و کابل غیر استاندارد ممکن است باعث حریق و آتش سوزی شود. بنابراین انتخاب سیم و کابل مناسب یکی از مهم ترین مسائل برای جلوگیری از حریق و خطرات احتمالی است.
به طور کلی سیم و کابل ‌ها از دو قسمت‌هادی و عایق تشکیل شده اند. بخش‌هادی یا رسانا، همان رشته‌های مسی هستند. این رشته‌ها انعطاف پذیرند و از آلومینیوم و آلیاژهای مخصوصی ساخته می‌شود. بخش‌هادی سیم و کابل ‌ها به دو صورت تک رشته ای و چند رشته ای تولید می‌شوند. قسمت عایق سیم و کابل هم در واقع غلافی است که روی سیم و کابل را می‌پوشاند. عایق سیم و کابل معمولاً از جنس پلاستیک پی وی سی است. عایق‌های دیگر سیم و کابل ممکن است از جنس کاغذ یا ترکیبات شیمیایی  دیگر باشد که البته کاربردهای خاص خود را دارند و به کار سیم‌کشی ساختمان نمی ایند.
سیم و کابل ‌های مفتولی از مس نرم ساخته می‌شوند و بیشتر در تابلوهای برق و تاسیساتی استفاده می‌شوند. ولتاژ اسمی سیم مفتولی 750 تا 450 ولت است. سیم و کابل نیمه افشان کاربرد و ولتاژی شبیه سیم مفتولی دارد. با این تفاوت که انعطاف بیشتری نسبت به آن دارد. سیم کشی ساختمان‌ها معمولاً از این سیم و کابل استفاده می‌کنند. کابل افشان انعطاف بهتری دارند و در نقاط خشک و نمناک مصرف دارند. اگر نیاز به انعطاف پذیری بیشتر و خواص مکانیکی متوسط باشد از سیم و کابل افشان استفاده  می‌کنند.
سیم و کابل زمینی برای کابل کشی در زیر زمین، در اب و کانال‌ها و محل‌هایی که امکان ضربه مکانیکی نباشد با ولتاژ اسمی 600 تا 1000 ولت و سیم و کابل ‌های هوایی با ولتاژ اسمی 1 تا 366 کیلو ولت استفاده می‌شوند
قابل انعطاف و سبک
توضیحات
برای  این کالا قیمت بصورت متری محاسبه  میگردد.
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر